Kompleksowa zabudowa wnęki, garderoby, szafy z wykorzystaniem systemu przesuwu drzwi marki Senator jaką od 1998 roku będąc Autoryzowanym Partnerem Handlowym tej firmy oferujemy - charakteryzuje się nie tylko nowoczesnym, eleganckim, ponadczasowym wyglądem lecz również ergonomią i niezwykłą funkcjonalnością miejsca. Pozwala w ciekawy, innowacyjny i elegancki sposób zaaranżować przestrzenie mieszkalne czy użytkowe.

Nieograniczone możliwości systemu umożliwiają tworzenie wnętrz, miejsc o niepowtarzalnym charakterze. Możliwość wyboru z szerokiej gamy wypełnienień, łączenie - zestawianie z sobą różnych materiałów wypełniających [płyta, lustra, szkło, rattan, bambus, eko-skóra, loom, tapeta, fototapeta...] w konfiguracjach prostych, po skosie lub krzywoliniowych - łuki, fale... w poziomie i w pionie - pozwala tworzyć jedyny w swoim rodzaju efekt wizualny.

Trwałość i niezawodność wynikająca z zastosowania wysokiej jakości profili i mechanizmów drzwi przesuwnych renomowanej marki SENATOR oraz pozostałych materiałów wykorzystanych w produkcji - płyt laminowanych SWISS KRONO lub płyt LDG pokrytych wysokopołyskowym akrylem firmy POLGLOS, obrzeży ABS SCHILSNER, szkła oraz luster EXCELLENT, płyt UNITEK z naturalnym obłogiem rattanowym, bambusowym oraz ekoskórą, wysokiej jakości nadruki zdjęć, grafik wybranych z FOTOLIA czy akcesorii marki NOMET ... dają nam gwarancję że zabudowy wnętrz wraz z instalowanymi przez nas systemami drzwi będą służyć Państwu przez długie lata.

Realizujemy zabudowy na dowolny wymiar, wybrany kolor, zawsze indywidualnie zaprojektowany kształt frontu i wnętrze. Tworzymy zabudowy nowoczesne, trwałe, praktyczne, estetyczne, niezawodne i co najważniejsze na każdą kieszeń o szerokim przeznaczeniu - do przedpokoju, pokoju, salonu, sypialni, garderoby, biura ... na poddasze , do kuchni, spiżarni czy garażu... jako przegroda pomieszczeń czy przesuwne drzwi przejściowe ...

... w przedpokoju gdzie często nie ma miejsca na tradycyjną szafę idealnym rozwiązaniem jest zabudowa ściśle dopasowana do potrzeb funkcjonalnych i przestrzennych z praktycznymi drzwiami przesuwnymi czy przesuwno - łamanymi. Sam decydujesz o funkcji miejsca a technologia i ergonomia systemu pozwala na tworzenie niebanalnych aranżacji a także na optymalne wykorzystanie przestrzeni jaką dysponujemy. Tu tworzymy miejsce na wszystko i gdzie wszystko jest na swoim miejscu.

... pokój to pomieszczenie do pracy i nauki, miejsce relaksu i zabawy, biblioteka i garderoba. Rozwiązaniem dającym swobodę w kreowaniu przestrzeni są indywidualnie projektowane zabudowy z systemem drzwi przesuwnych. Sam decydujesz w fazie projektowania jak ma wyglądać i czemu ma służyć Twoja zabudowa. Technologia systemu, wzornictwo - rożnorodność form, kolorów, struktur, rozwiązań, swoboda w komponowaniu i zestawianiu materiałów pozwala tworzyć bardzo efektowne, ponadczasowe aranżacje.

... system zabudowy jaki oferujemy idealnie komponuje się z charakterem i przeznaczeniem pomieszczenia jakim jest salon. Oryginalne wzornictwo, funkcjonalne rozwiązania, udział w etapie projektowania - daje niespotykane możliwość nieograniczonego komponowania co w efekcie stanowi o niepowtarzalności produktu. Wysokiej klasy systemy drzwi, różnorodność wypełnień o szczególnych walorach wzorniczych nadają charakter miejscu oraz pozwalają podkreślić prestiż i indywidualność użytkownika.

... projektowane przez nas zabudowy z drzwiami przesuwnymi w sypialni to nie tylko obszerne miejsce na garderobę, bieliznę czy pościel to przede wszystkim nastrojowe wnętrza stworzone przez niebanalne zabudowy. Wzornictwo pełne kolorów, kształtów, form i ciekawych połaczeń z dbałością o detal pomaga stworzyć ciepły, łagodny klimat pomieszczenia. Wszystkie użyte elementy - aluminium, rattan, bambus, szkło, tapeta... idealnie harmonizują z sobą wpasowując się w klasyczne jak i nowoczesne wnętrza.

... w garderobie wszechstronny, nowoczesny i rozbudowany system daje nieograniczone możliwości zabudowy. Uwzględniając specyfikę miejsca - szeroka oferta praktycznego wyposażenia i akcesorii typu: wieszaki i kosze garderobiane, szuflady, drążki, systemy drążków, wieszaki na spodnie, krawaty czy buty tworzy kompletne rozwiązania decydujące o jego funkcjonalności. Nowatorskie konstrukcje w systemie Multi w swej lekiej i przejrzystej formie wyróżniają się niezwykłą prostotą, uniwersalnością i elastycznością zastosowań oraz wysokim komfortem codziennego użytkowania.

... biuro to miejsce w którym spędzamy często większość dnia. Praktyczne i funkcjonalne zabudowy z drzwiami przesuwnymi podnoszą komfort pracy zwiększając przez to jej efektywność. Biuro jest także wizytówką firmy a eleganckie, dobrze zaprojektowane i urządzone podnosi jej prestiż. I tu w prostej a eleganckiej formie wysokiej jakości systemów oraz szerokiej gamie wypełnień drzwi zabudowy te można dostosować do każdego wnętrza przez co nadać mu styl i stworzyć odpowiedni wizerunek firmy.

... wiele kłopotów sprawia umeblowanie tradycyjnymi meblami poddaszy lub innych pomieszczeń o skomplikowanych kształtach, tam gdzie występują skosy, belki, kominy, podciągi, wypusty… Nie stanowi to problemu przy proponowanych przez nas rozwiązaniach - zabudowach projektowanych zawsze indywidualnie, pod wymiar, montowanych na miejscu - z zastosowaniem wielu możliwości - z drzwiami przesuwnymi, przesuwno-składanymi lub tradycyjnie rozwieranymi. Możemy dopasować zabudowę i system drzwi do każdego wnętrza.

Wysoka jakość naszych produktów [5-letni - pisemny okres gwarancyjny], fachowy montaż poparty kilkunastoletnim doświadczeniem, szybkie - terminowe realizacje zamówień, kreatywna aranżacja [komputerowy system projektowania], nowoczesny - profesjonalnie wyposażony warsztat produkcyjny, szeroka sieć firmowych punktów ekspozycyjno - handlowych, bezpłatny pomiar oraz doradztwo - to atuty naszej konkurencyjności!

MAESTRO - Szafy w kształcie marzeń ... na miarę potrzeb Garderoby